25 липня 2016 року на черговому засіданні комісії Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України погоджено проектні заявки на проекти, подані виконавчим комітетом Преображенської сільської ради.

Дата: 29.07.2016 14:31

Відповідно до протоколу засідання комісії з розгляду поданих виконавчими комітетами міських, селищних, сільських рад об’єднаних територіальних громад проектних заявок на проекти, які можуть реалізовуватися за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України  від 25.07.2016 року розглянуто наступні проектні заявки, подані виконавчим комітетом Преображенської сільської ради:

1.  «Капітальний ремонт: будівлі КЗ «Дошкільний навчальний заклад «Білочка» по вул. Космічна, 11-а, в с. Вільнянка, Оріхівського району, Запорізької області».
  2. «Капітальний ремонт з застосуванням енергозберігаючих технологій КЗ «ДНЗ «Весняночка» по вул. 40 років Перемоги, 53 в с. Микільське, Оріхівського району, Запорізької області».
  3. «Капітальний ремонт сільського будинку культури по вул. Центральна, 39-а в с. Новоселівка, Оріхівського району, Запорізької області».
  4. «Капітальний ремонт адмінбудинку з застосуванням енергозберігаючих технологій по вул.. Перемоги, 4 в с. Омельник, Оріхівського району, Запорізької області».
  5. «Капітальний ремонт КЗ «Омельницька ЗОШ І-ІІІ ст. імені академіка М.А. Доллежаля» по вул.. Шкільна, 47 в с. Омельник, Оріхівського району, Запорізької області».
  6. «Придбання шкільного автобуса для підвезення дітей до КЗ «навчально-виховного комплексу «Основа» по вул. Преображенська, 3 Оріхівського району, Запорізької області».
  7. «Капітальний ремонт будівлі з енергозберігаючими технологіями будинку культури пров. Виноградний, 13 в с. Преображенка, Оріхівського району, Запорізької області».
  8. «реконструкція котельні і системи опалення КЗ «ДНЗ «Ромашка» по вул. Польова, 6 в с. Преображенка, Оріхівського району, Запорізької області».
  9. «Капітальний ремонт адмінбудинку по вул. Преображенська, 3 в с. Преображенка, Оріхівського району, Запорізької області».
  10. «Капітальний ремонт вуличного освітлення с. Преображенка, Оріхівського району, Запорізької області».

За результатами розгляду комісією визначено, що проектні заявки на проекти Преображенської сільської ради відповідають формі, встановленої чинним законодавством, напрямам використання коштів та плану соціально-економічного розвитку об’єднаної територіально громади та прийнято рішення погодити вищевказані проектні заявки.