У ТІСНОМУ КОЛІ ОДНОДУМЦІВ

Дата: 21.01.2017 12:21

Початок нового року, Різдвяні свята завжди дають надію і сподівання на краще, віру в світле майбуття. Це час, коли за великим багатим столом збирається вся родина, щоб висловити найщиріші слова побажання здоров’я, миру, достатку. Саме в такі найсвітліші для всіх дні, 5 грудня 2017 року, в Преображенській опорній школі відбулося окружне науково-методичне засідання, де зібралися вчителі трьох, колись окремих, шкіл сіл Преображенки, Омельника та Вільнянки. Кожен з навчальних закладів має славетну і багату історію, наполегливий, творчий колектив, всі члени якого є справжніми професіоналами. Тим оптимістичнішим є майбуття, бо наша справа - навчати і виховувати справжніх патріотів своєї країни, які в майбутньому своїми знаннями, професійними навичками будуть прославляти Україну. Мета зібрання – згуртуватися навколо спільної справи, а саме: визначення пріоритетних напрямків щодо роботи для забезпечення єдиного підходу з питань реалізації надання якісних освітніх послуг. До присутніх з привітальним словом звернувся Преображенський сільський голова Сідун В.А., який висловив надію на міцну та ефективну співпрацю для реалізації поставленої мети. Кожна школа презентувала свою роботу, познайомила з кращими традиціями та надбаннями на педагогічній ниві. Також була окреслена спільна науково-методична тема для шкіл освітнього округу. Після презентації навчальних закладів відбулися засідання предметних окружних методичних об’єднань за такими напрямками: вчителів початкових класів, вчителів суспільно-гуманітарних наук, вчителів природничо-математичних наук, вчителів художньо-естетичного виховання, вчителів основ здоров’я і фізичної культури, вчителів трудового навчання та інформатики. Під час засідань обговорювалися Положення про окружне методичне об’єднання та його керівника, відбулися вибори керівника об’єднання, обмін педагогічним досвідом вчителів шкіл, визначені актуальних завдань щодо реалізації поставленої мети. Усіх наших вчителів об’єднує бажання і уміння творчо працювати, аналізувати результати своєї навчально-виховної роботи, зростати професійно і своєю особистістю впливати на становлення учнів як творчо мислячих, високоморальних, соціально адаптованих особистостей. Фінальним акордом стала зустріч за теплим родинним столом, де лунали щирі побажання одне одному миру, добра, злагоди, щастя та здоров’я. Це ще більше згуртувало душі однодумців.В Бібілії сказано: «… хто шукає, той завжди знаходить, а хто вірить, тому по вірі його і воздасться». Тож хай Бог допомагає творити нам майбутнє своїм розумом, своїми руками і серцем.