ПЕРСПЕКТИВИ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ТА ФУНКЦІОНАЛЬНОЇ РЕФОРМИ ПІД ЧАС НАДАННЯ МУНІЦИПАЛІТЕТНИХ ПОСЛУГ - НАВЧАЛЬНА ПОЇЗДКА ДО НІМЕЧЧИНИ ПРЕОБРАЖЕНСЬКОГО СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ

Дата: 20.12.2016 11:26

З 25 вересня по 1 жовтня 2016 року, в рамках навчальної поїздки та за сприяння Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ, Преображенський сільський голова Сідун В.А. у складі делегації голів органів місцевого самоврядування Харківської, Дніпропетровської та Запорізької областей відвідав Німеччину, а саме: міста Берлін, Дрезден, Лейпциг, Бішофсверд, Вурцен, Райхенбах-ім-Фогтланд, комуну Вустермарк, громаду Міхендорф,  а також Саксонський конгрес міст та громад (організація, яка у ФРН представляє інтереси муніципалітетів на всіх рівнях).

В рамках поїздки голів громад ознайомили на основі практичних прикладів з німецьким досвідом вирішення питань, пов’язаних з реформою державного управління на місцевому рівні. Були розглянуті наступні питання: реорганізація адміністративних процесів та удосконалення внутрішніх організаційних структур в муніципалітетах та районах в процесі реалізації територіальної та функціональної реформи; розвиток орієнтації на інтереси та потреби споживачів послуг та участь громадян; муніципалізація та денаціоналізація суспільних задач в процесі реалізації реформи державного управління;  локальне сприяння розвитку економіки як територіальний фактор та роль  добре функціонуючого суспільного управління; співпраця між комунами: форма та сфера діяльності тощо.

Пропонуємо ознайомитися з фото, зробленими під час обзорної екскурсії.Фото без опису