Преображенська об'єднана територіальна громада
Запорізька область, Пологівський район

Досягнення Преображенської об`єднаної територіальної громади

Дата: 17.10.2016 10:45
Кількість переглядів: 1154

Сильна, спроможна громада з достатньою економічно активністю на власній території, з ініціативними, працьовитими людьми – це запорука гідного рівня життя населення. Саме так можна сміливо казати про Преображенську об’єднану територіальну громаду Оріхівського району за результатами роботи, проведеної з листопада 2015 року, з дати створення громади.
Кожне рішення сесії – це рішення на позитив та вирішення найбільш нагальних та проблемних питань в громаді. Це стосується і забезпечення харчуванням дітей, і надання одноразової допомоги категоріям, які цього потребують, і проведення ремонтних робіт та будівництва тощо. На сьогодні все це відбувається завдяки зусиллям громади. Не було зроблено жодного кроку назад. Першочерговим та пріоритетним завданням для громади є надання якісних освітніх послуг. Завдяки зусиллям та відданій праці педагогів КЗ «НВК «Основа» Преображенського освітнього округу діти здобувають знання на належному рівні. Учням та вихованцям, які потребують окремої уваги, допомагають логопед, психолог, соціальний педагог. З метою повноцінного, творчого та різностороннього розвитку дітей у опорному закладі, філіях та дошкільних підрозділах організовано роботу гуртків: хореографічний, вокальний, спортивний, туристичний, гурток прикладного мистецтва, гурток «Юний стрілок», гурток музейної справи, а також театральна студія. 
Не менш важливим є питання надання якісних медичних послуг населенню. На території громади функціонує КЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги», який здійснює свою діяльність на підставі медичної ліцензії. До складу закладу входять Преображенська, Омельницька та Микільска амбулаторії, Єгорівський, Новоселівський, Вільнянський, Свободянський фельдшерські пункти. Незабаром «медичний» автопарк поповниться трьома санітарними автомобілями, що надасть змогу медичним працівникам вчасно надавати невідкладну допомогу людям, які її потребують.
З метою формування інфраструктури об’єднаної громади, за рахунок державної субвенції розпочаті роботи з капітального та поточного ремонту у об’єктів комунальної власності, в тому числі заміна покрівлі, вікон та дверей, ремонт системи опалення тощо. 
Приділено окрему увагу благоустрою території громади. Зокрема, поступово, в межах кошторисних призначень, здійснюється ремонт найбільш аварійних ділянок доріг населених пунктів. За рахунок коштів державної субвенції планується придбання спецтехніки – трактора з відповідним спецобладнанням, для подальшого вирішення питання вивозу побутового сміття. На теперішній час, цю проблему вирішено завдяки спільним зусиллям депутатів Преображенської громади та голів квартальних комітетів. Також на території громади здійснюється реалізація проекту з ЄС/ПРООН «Інноваційні енергоефективні заходи з вуличного освітлення. Капітальний ремонт системи освітлення вулиць по с. Микільське з використанням ВДЕ («енергії сонця»).Новиною для мешканців території населених пунктів, що ввійшли до складу Преображенської громади є отримання адміністративних послуг новоствореним відділом з питань державної реєстрації, а саме послуги з реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, державна реєстрація юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, реєстрації місця проживання та зняття з реєстрації місця проживання громадян. Фото без опису« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь