Повідомлення про оприлюднення проекту рішення «Про затвердження Положення про порядок списання майна, яке належить до комунальної власності територіальної громади в особі Преображенської сільської ради Оріхівського району Запорізької області»

Дата: 21.06.2017 10:43

Відповідно до статті 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань повідомляємо про оприлюднення проекту рішення Преображенської сільської ради Оріхівського району Запорізької області «Про затвердження Положення про порядок списання майна, яке належить до комунальної власності територіальної громади  в особі Преображенської сільської ради Оріхівського району Запорізької області» та аналізу його регуляторного впливу.

Розробником зазначеного проекту регуляторного акта є відділ комунальної власності, інфраструктури та інвестицій Преображенської сільської ради.

Метою прийняття цього регуляторного акту є  встановлення єдиних вимог до списання майна виконавчих органів, комунальних підприємств, що є комунальною власністю територіальної громади сільської ради, ефективного використання майна, здійснення належного контролю за списанням основних засобів, що є комунальною власністю територіальної громади в особі Преображенської сільської ради Оріхівського району Запорізької області.

Дія цього регуляторного акта поширюватиметься на всій території Преображенської сільської ради.

Проект рішення Преображенської сільської ради Оріхівського району Запорізької області «Про затвердження Положення про порядок списання майна, яке належить до комунальної власності територіальної громади в особі Преображенської сільської ради Оріхівського району Запорізької області» та аналізу його регуляторного впливу буде оприлюднено шляхом розміщення на офіційному сайті Преображенської об’єднаної територіальної громади - http://preobrazhenska.gromada.org.ua.

Строк прийняття пропозицій та зауважень до проекту рішення Преображенської сільської ради Оріхівського району Запорізької області «Про затвердження Положення про порядок списання майна, яке належить до комунальної власності територіальної громади в особі Преображенської сільської ради Оріхівського району Запорізької області» та аналізу його регуляторного впливу становить один місяць з дня їх оприлюднення.

Пропозиції та зауваження до проекту зазначеного проекту рішення та аналізу його регуляторного впливу прийматимуться відділом комунальної власності, інфраструктури та інвестицій Преображенської сільської ради Оріхівського району Запорізької області:

поштою на адресу - 70545, Запорізька область, Оріхівський район, с. Преображенка, вул.. Преображенська, 3;

факсом - (06141) 41-3-71;

на електронну адресу – preobrrada@gmail.com