ПРЕОБРАЖЕНСЬКОЮ СІЛЬСЬКОЮ РАДОЮ ЗАТВЕРДЖЕНО ПЕРЕЛІК ПРОЕКТІВ, ВИДАТКИ НА ЯКІ ЗДІЙСНЮВАТИМУТЬСЯ З ДЕРЖБЮДЖЕТУ

Дата: 31.07.2017 09:54

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 16.03.2016 № 200 «Деякі питання надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад» рішенням Преображенської сільської ради від 31.07.2017 № 2 затверджено перелік проектів, видатки на які здійснюватимуться за рахунок коштів субвенції з державного бюджету, а саме:

1. Установка системи опалення з котлами тривалого горіння КЗ «НВК «Основа» Преображенської сільської ради Оріхівського району Запорізької області за адресою: Запорізька область, Оріхівський район, с. Преображенка, вул. Польова, буд. 1.

2. Капітальний ремонт приміщень будівлі, внутрішньої каналізаційної мережі та водопостачання групи «Весняночка» дошкільного підрозділу «Ромашка» КЗ «Навчально-виховний комплекс «Основа» Преображенської сільської ради Оріхівського району Запорізької області, с. Микільське, вул. 40 років Перемоги, буд. 53.

3. Реконструкція каналізаційної мережі Омельницької філії ім. М,А, Долежаля КЗ «НВК «Основа» Преображенської сільської ради Оріхівського району Запорізької області.

4. Капітальний ремонт приміщень будівлі групи «Білочка» дошкільного підрозділу «Ромашка» КЗ «Навчально-виховний комплекс «Основа» Преображенської сільської ради Оріхівського району Запорізької області, с. Вільнянка, вул. Космічна, 11-а.

5. Капітальний ремонт приміщень та фасаду сільського будинку культури по вул. Центральна, 39-а в с. Новоселівка, Оріхівського району, Запорізької області.

6. Капітальний ремонт приміщень та фасаду сільського будинку культури по вул. Перемоги, 4-б в с. Омельник, Оріхівського району, Запорізької області.

7. Закупівля спеціальної техніки та додаткового обладнання для покращення матеріально-технічної бази і збільшення переліку послуг, що надаються комунальним підприємством «Відродження» Преображенської сільської ради Оріхівського району Запорізької області.