Зустріч народних депутатів України П.М.Ваната та О.В.Романовського з керівництвом району, об’єднаної громади, старостами.

Дата: 23.06.2016 09:07

23 червня 2016 року в адміністративному центрі Преображенської об’єднаної територіальної громади відбулась зустріч народних депутатів України П.М.Ваната та О.В.Романовського з керівництвом району, об’єднаної громади, старостами.

Петро Михайлович зазначив, що від людей надходить багато звернень щодо необхідності об’єднання територіальних громад, роз’яснення причин, які гальмують цей процес, або заважають цьому.

Учасники зустрічі обговорили які поправки необхідно внести до законодавчих документів, що регулюють організацію діяльності об’єднаних громад з метою покращення функціонування вже існуючих об’єднаних громад та вберегти від помилок майбутні громади.

Свою думку висловив голова Преображенської об’єднаної територіальної громади В.А.Сідун, озвучивши шляхи вирішення існуючих проблем на рівні Верховної Ради.