СПОРТИВНІ ДОСЯГНЕННЯ

02 червня 2018 року в м. Оріхів відбувся турнір з міні футболу, присвячений Дню футболу, в якому приймало участь 6 команд, з яких в фіналі зустрілися команди Преображенської ОТГ та ТОВ "Максбуд-плюс" м. Оріхів. У запеклій боротьбі команда Преображенської ОТГ перемогла команду суперників та зайняла перше місце.  Члени команди були нагороджена кубком та пам'ятними медалями. Також  відбулося нагородження медалями та кубком команди, які брали участь  в весняному турнірі  з футзалу. Участь приймало 8 команд та знову  переможцем стала команда Преображенської ОТГ. Та були відзначені в цьому турнірі особливими нагородами кращий гравець - Герасименко Денис та кращий воротар - Сабалдашний Василь (команда Преображенської ОТГ).