Медичні заклади Преображенської громади отримали легкові автомобілі

Дата: 30.12.2016 08:44

23 грудня на території  Преображенської об’єднаної територіальної громади відбулася радісна подія. На майданчику біля адміністративного будинку Преображенської сільської ради зібралися депутати сільської ради, громадський актив, жителі території. Присутніх привітав Преображенський сільський голова В.А.Сідун, депутат Запорізької обласної ради Н.В.Авраменко,  які оголосили радісну новину – рішенням сесії обласної ради Преображенська громада отримала субвенцію з обласного бюджету в сумі 806 титс. 830 грн. За рахунок цих коштів громада придбала три нові, зручні легкові автомобілі марки ЗАЗ Vida, призначені для сільських амбулаторій.  Н.В. Авраменко зазначила, що тепер медичним працівникам буде значно простіше, зручніше і швидше діставатися місця виклику і надавати першу медичну допомогу, що дуже важливо. Депутат привітала усіх жителів громади з радісною подією і подякувала за нелегку роботу, результати якої усі бачать. Преображенський сільський голова В.А.Сідун, в свою чергу, подякував депутату обласної ради Н.В.Авраменко, яка є надійною підтримкою для жителів громади і завжди допомагає у вирішенні важливих питань. Також Преображенський сільський голова В.А.Сідун озвучив, що за кошти місцевого бюджету було придбано службове авто марки ВАЗ для Вільнянської території, та екскаватор-навантажувач «БАМ-2014» – за кошти держбюджету. В урочистій обстановці державні номери для новеньких автомобілів отримали Преображенська амбулаторія загальної практики сімейної медицини (завідуюча Л.О.Безотосна), Омельницька АЗПСМ (завідуюча Н.М.Іванець), Микільська АЗПСМ (завідуюча В.І. Шаховцева), Вільнянська громада (староста Ю.І.Терно). Від Наталії Вікторівни Авраменко медичні заклади отримали солодкі подарунки. Заключним етапом дійства стало освячення нових автотранспортних засобів настоятелем церкви святого Володимира протоієреєм Степаном Кутним.

Матеріал газети Трудова слава