Запрошення у виставковий центр «Козак-Палац» на спеціалізовану агропромислову виставку «АгроТехСервіс – 2021».

Дата: 28.01.2021 08:03

Шановні пані та панове!

Запорізька торгово-промислова палата висловлює Вам свою повагу та повідомляє, що з 09 по 11 лютого у виставковому центрі «Козак-Палац» (м. Запоріжжя, вул. Перемоги, 70-Б) відбудеться 20-та спеціалізована агропромислова виставка «АгроТехСервіс – 2021». Завдяки сучасній та якісній інфраструктурі, виставковий комплекс «Козак-Палац» – це безпечний простір для проведення бізнес-заходів. Організатори виконують всі необхідні умови заради комфорту та безпеки відвідувачів та учасників виставок – система он-лайн реєстрації, система підрахунку відвідувачів, відстані між стендами, розмітки, безконтактне вимірювання температури, регулярна дезінфекція місць загального користування. У виставці «АгроТехСервіс – 2021» візьмуть участь більше 60 підприємств з різних регіонів країни: Запорізької, Дніпропетровської, Київської, Харківської, Кіровоградської, Миколаївської, Херсонської, Вінницької областей.

Експозиції учасників традиційно демонструватимуть сільськогосподарську техніку та запасні частини; матеріали у сфері насінництва, рослинництва та селекції; добрива та засоби захисту рослин; послуги з транспортування, технології зберігання та упаковки продукції. В рамках виставки «АгроТехСервіс – 2021» працюватиме спеціалізована експозиція «Будівництво в цивільному та аграрному секторі».

Ділова частина виставки включатиме: 09 лютого, великий конференц-зал:

? Онлайн-конференція: «2021 рік – очікування для аграріїв, перспективи, виклики та ризики»

? Вебінар: «Розвиток сімейних фермерських господарств: міжнародний та вітчизняний досвід». Організатори: Міністерство аграрної політики та продовольства України, Запорізька торгово-промислова палата, Комітет підприємців АПК при ТПП України, ГС «Аграрний союз України»

? Бізнес-зустріч представників гіпермаркету «АШАН» Запоріжжя з місцевими постачальниками фермерської та крафтової продукції, локальних виробників продуктів харчування. Організатор: Запорізька торгово-промислова палата 10 лютого, великий конференц-зал:

? ІІ Міжнародна науково-практична конференція «Підприємництво в аграрній сфері: глобальні виклики та ефективний менеджмент». Організатор: ЗНУ Просимо Вас проінформувати агропромислові підприємства та фермерські господарства Вашого району щодо зазначеного заходу та сприяти відвідуванню. Впевнені, що відвідування аграрної виставки та актуальних семінарів стане корисним та ефективним вкладом у роботу господарств Вашого району. Реєстрація відвідувачів на сайті www.expo.zp.ua Заздалегідь вдячні за сприяння та підтримку.

З повагою, президент Запорізької торгово-промислової палати В.І. Шамілов

Вик: Коноваленко Марина., тел.: (050) 487-59-61, expo3@cci.zp.ua