ДО УВАГИ ПЛАТНИКІВ ПОДАТКІВ!

Дата: 27.01.2021 11:36
Кількість переглядів: 20

З метою забезпечення реалізації єдиної інформаційної політики, роз'яснення представникам підприємництва регіону змін законодавства, а також проведення комунікаційних кампаній (Декларування 2021, Новації у застосуванні РРО, Легалізація праці та інших) та для налагодження ефективної взаємодії рекомендовано використання дистанційного формату на базі таких платформ:

- YouTube;

- Facebook;                                                                                                  І

- ZOOM (безкоштовно упродовж 40 хвилин);

- Goog1c Meet.

Зазначені сервіси дають можливість організовувати вебінари, конференції та інші за.ходи, які доведені планами інформаційно-роз'яснювальних кампаній, для необмеженої кількості платників.

Додаток:

Інструкції    з    користування    онлайн    платформами    та  сервісами    для дистанційного спілкування.