Дата: 07.12.2020 09:36
Кількість переглядів: 20

Сільськогосподарська дорадча служба ГО «Офіс перспективного розвитку» запрошує виробників сільськогосподарської продукціїпредставників інших видів бізнесущо ведуть свою діяльність у сільській місцевості Запорізької областіпредставників органів місцевого самоврядування ОТГ прийняти участь у заході Бізнес-школа "Розвиток підприємництва у сільській місцевості", який організовано за проєктом «Сталий розвиток сільських громадсинергія освіти та практичних рішень» в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Будемо вести мову про реєстрацію бізнесу тазокремафермерських господарствособливості оформлення статутів ФГпідготовку до ринку земліуправління безпечністю харчової продукціїінноваційні види діяльності у сільському господарстві та про агрофінансуваннягрантикредитиаграрні розписки.

Захід відбудеться двічі: 08.12.2020 з 10:00 до 15:00 та 11.12.2020 з 12:00 до 17:00, тому учасники можуть обрати найзручнішу дату та час!

Реєстрація на 08.12.2020 - триватиме до 07.12 15:00.

Реєстрація на 11.12.2020 - триватиме до 10.12 15:00.

Посилання на реєстрацію:

Для всіх, хто прийме участь у Бізнес-школіпередбачено низку бонусів:

1.    отримають повний набір інформаційно-організаційних матеріалів заходу на свої домашні адреси;

2.    будуть запрошені на безкоштовний тренінг з алгоритмів пошуку грантових можливостей та написання проєктних заявок;

3.    отримають посібник "Інструменти фандрейзингу для розвитку малого та середнього підприємництва в сільській місцевості";

4.    отримають сертифікати учасників.

Захід спрямований на підвищення конкурентоспроможності сільгоспвиробників і стимулювання сталого розвитку ММСП у сільській місцевості.

Просимо поширити інформацію про захід серед фермерів та інших представників ММСП на території Вашої ОТГ.

Сподіваємось на плідну співпрацю!

З повагою,

сільськогосподарська дорадча служба Запорізької області