Дата: 30.11.2020 09:55

Шановні платники податків!

Податкова інформує, що відповідно до пп. 1 п. 6 р. 1 Закону України від 14.07.2020 № 786-І «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо функціонування електронного кабінету та спрощення роботи фізичних осіб - підприємців» 07.11.2020 набрали чинності зміни до статті 42 Податкового кодексу України щодо листування контролюючих органів ДПС засобами електронного сервісу ДПС «Електронний кабінет платника» з платниками податків, які подають звітність в електронній формі та/або пройшли електронну ідентифікацію он-лайн в «Електронному кабінеті», та які подали Заяву про бажання отримувати документ через Електронний кабінет(J/F13191601).

На веб-порталі Головного управління ДПС у Запорізькій області, та у соціальних мережах Інтернет (сторінка ГУ у Фейсбуці, Телеграм-канал ДПС) вже розміщена покрокова інструкція щодо налаштування онлайн-листування з контролюючими органами ДПС. Пропонуємо ознайомитись з матеріалами про переваги онлайн-листування з ДПС.

Після технічної реалізації Електронного листування контролюючі органи отримають можливість направляти засобами електронного сервісу ДПС «Електронний кабінет», а, в свою чергу, платники податків отримувати:

???? податкові повідомлення-рішення;

???? податкові вимоги, інші документи з питань адміністрування податків, зборів, платежів;

???? документи податкового контролю, у тому числі з питань проведення перевірок, звірок тощо.

Запрошуємо Вас вже зараз подати відповідну Заяву через Електронний кабінет(J/F13191601) та обмінюватись  інформацією з контролюючими органами в електронному вигляді!

Додаток: покрокова інструкція.

З повагою,

Ваш територіальний орган ДПС.