Преображенська об'єднана територіальна громада
Оріхівський район, Запорізька область

Новини

ПОПЕРЕДЖЕННЯ

       ТОВ «Преображенське» ставить до відома жителів Преображенської ОТГ про початок обробітку посівів озимої пшениці і озимого рапсу гербіцидом Квелекс, фунгіцидом Рекс плюс, Топсин М, інсектицидом Нокаут, Борей  в період з 20 квітня по 5 червня 2019 року на території Новоселівської, Преображенскої, Омельницької сільських рад.

    ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ: Стороннім особам находитись біля працюючих агрегатів на полях де ведеться або вже проведено обробіток, випасати худобу в лісосмугах прилеглих до полів.

     Застосовуються тільки сертифіковані препарати

   До відома пасічників, пасіки яких знаходяться на відстані до десяти кілометрів від оброблюваних площ просимо на час проведення обробки ізолювати бджіл. Для цього просимо узгоджувати з нами місце розташування ваших пасік, ми в свою чергу будемо вас інформувати по телефону про дату та спосіб обробки, назва препарату, ступінь і строк дії токсичності препарату. За довідками звертатись за телефоном 0507697228; 0665040292.

  З повагою

Директор  ТОВ «Преображенське»                                               Коростельов О.Ю.« повернутися до списку новин