Преображенська об'єднана територіальна громада
Запорізька область, Пологівський район

ПРО ЗБІР ІДЕЙ ПРОЄКТІВ

до Стратегіїрозвитку Преображенської сільської об’єднаної територіальної громади

на період до 2027 року

Преображенська сільська рада за сприяння Запорізького РОПрограми «U-LEAD з Європою» розробляє Стратегію сталого розвитку Преображенської сільської об’єднаної територіальної громади на період до 2027року (далі – Стратегія). Важливим етапом розробки Стратегії є пропозиції з боку представників громади (юридичних та фізичних осіб) щодо ідей проєктів, які дозволять сформувати операційнучастину Стратегії. Ідеї проєктів буде відібрано, проаналізовано та пріоритезовано робочою групою з розробки Стратегії. За результатами цієї роботи будуть визначені джерела фінансування найважливіших для громади проєктів.

Запрошуємо усіх зацікавлених у розвитку Преображенськоїгромади, представників місцевого самоврядування, органів державної влади, громадські організації, установи та організації усіх форм власності, жителів громади запропонувати ідею(-ї) проєкту(-ів), які дозволять реалізувати завдання Стратегії.

Ідеї проєктів обов’язково повинні відповідати таким критеріям:

1. Проєктні ідеї повинні бути спрямовані на досягнення суспільної вигоди. Отримувачем вигод від реалізації проєкту не може бути окрема фізична або юридична особа.

2. Термін реалізації проєкту – не більше 3 років в період 2021 – 2023 рр.

3. Існує людська та технічна спроможність для реалізації проєкту.

4. Проєктна ідея має бути представлена у формі, що додається (додаток 2).

5. Проєктна ідея стосується одного завдання із Стратегії розвитку Преображенськоїгромади. (Ознайомтеся з переліком завдань Стратегії у додатку 1 до цього оголошення).

7. Збір проєктних ідей триває до 24.05.2020 р. включно. Проєктна пропозиція має бути надіслана не пізніше 23:59 24.05.2020 року.

Проєктні пропозиції, які будуть надіслані пізніше встановленого строку чи не відповідатимуть встановленій формі, розглядатися не будуть.

Заповнені форми надсилайте на e-mail: preobrrada@gmail.com або novikova24sa@gmail.com з поміткою «До Стратегії». Якщо у Вас виникли питання, звертайтеся, будь ласка,  за телефоном  (066) 52-68-337 до начальника відділу з питань економічного і агропромислового розвитку, комунальної власності та земельних відносин  Світлани Новікової.

Дивіться приклад заповненої форми проєктної ідеї наприкінці документа в додатку 3.« повернутися до списку оголошень