ПРО ЗБІР ІДЕЙ ПРОЄКТІВ

до Стратегіїрозвитку Преображенської сільської об’єднаної територіальної громади

на період до 2027 року

Преображенська сільська рада за сприяння Запорізького РОПрограми «U-LEAD з Європою» розробляє Стратегію сталого розвитку Преображенської сільської об’єднаної територіальної громади на період до 2027року (далі – Стратегія). Важливим етапом розробки Стратегії є пропозиції з боку представників громади (юридичних та фізичних осіб) щодо ідей проєктів, які дозволять сформувати операційнучастину Стратегії. Ідеї проєктів буде відібрано, проаналізовано та пріоритезовано робочою групою з розробки Стратегії. За результатами цієї роботи будуть визначені джерела фінансування найважливіших для громади проєктів.

Запрошуємо усіх зацікавлених у розвитку Преображенськоїгромади, представників місцевого самоврядування, органів державної влади, громадські організації, установи та організації усіх форм власності, жителів громади запропонувати ідею(-ї) проєкту(-ів), які дозволять реалізувати завдання Стратегії.

Ідеї проєктів обов’язково повинні відповідати таким критеріям:

1. Проєктні ідеї повинні бути спрямовані на досягнення суспільної вигоди. Отримувачем вигод від реалізації проєкту не може бути окрема фізична або юридична особа.

2. Термін реалізації проєкту – не більше 3 років в період 2021 – 2023 рр.

3. Існує людська та технічна спроможність для реалізації проєкту.

4. Проєктна ідея має бути представлена у формі, що додається (додаток 2).

5. Проєктна ідея стосується одного завдання із Стратегії розвитку Преображенськоїгромади. (Ознайомтеся з переліком завдань Стратегії у додатку 1 до цього оголошення).

7. Збір проєктних ідей триває до 24.05.2020 р. включно. Проєктна пропозиція має бути надіслана не пізніше 23:59 24.05.2020 року.

Проєктні пропозиції, які будуть надіслані пізніше встановленого строку чи не відповідатимуть встановленій формі, розглядатися не будуть.

Заповнені форми надсилайте на e-mail: preobrrada@gmail.com або novikova24sa@gmail.com з поміткою «До Стратегії». Якщо у Вас виникли питання, звертайтеся, будь ласка,  за телефоном  (066) 52-68-337 до начальника відділу з питань економічного і агропромислового розвитку, комунальної власності та земельних відносин  Світлани Новікової.

Дивіться приклад заповненої форми проєктної ідеї наприкінці документа в додатку 3.