У квітні буде забезпечено виплату одноразової грошової  допомоги

у зв’язку з негативними наслідками поширення на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19 у сумі 1 тисяча гривень

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 01.04.2020 № 251 «Деякі питання підвищення пенсійних виплат і надання соціальної підтримки окремим категоріям населення у 2020 році» у зв’язку з негативними наслідками поширення на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19 у квітні буде забезпечено виплату одноразової грошової допомоги у розмірі 1 тисяча гривень у разі, якщо розмір пенсійної виплати, призначеної за будь-яким пенсійним Законом, не перевищує 5000 грн. станом на 1 квітня поточного року.

Головне управління

Пенсійного фонду України в Запорізькій області