СТРУКТУРА ПРЕОБРАЖЕНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
КЕРІВНИЦТВО |
|
Сільський голова |
Сідун Володимир Анатолійович |
Секретар ради |
Осіпова Наталія Іванівна |
Заступник сільського голови |
Дроздова Ірина Іванівна |
Староста с. Новоселівка, с. Єгорівка |
Шевченко Олександр Анатолійович |
Староста с. Омельник, с. Свобода, с. Широке |
Руденко Світлана Антонівна |
Староста с. Вільнянка, с. Обще, с. Василівське |
Лагода Валентина Григорівна |
Староста с. Микільське, с. Новосолошине, с. Тимошівка |
Федорчук Ірина Іванівна |
ВІДДІЛ БУХГАЛТЕРСЬКОГО ОБЛІКУ ТА ЗВІТНОСТІ |
|
Начальник відділу, головний бухгалтер |
Паустовська Лариса Пилипівна |
Головний спеціаліст |
Лотвін Ольга Володимирівна |
Головний спеціаліст | вакантна посада |
Головний спеціаліст - бухгалтер |
Дзегун Єлизавета Вікторівна |
Бухгалтер |
вакантна |
Бухгалтер |
вакантна |
Касир |
вакантна |
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ МОЛОДІ ТА СПОРТУ |
|
Начальник відділу |
Клименко Наталія Анатоліївна |
Головний спеціаілст |
Чиж Ольга Анатоліївна |
ФІНАНСОВИЙ ВІДДІЛ (юридична особа) | |
Начальник відділу | Буховець Олена Олександрівна |
Головний спеціаліст | Данильченко Ірина Володимимрівна |
Головний спеціаліст | Юричко Тетяна Вікторівна |
ВІДДІЛ З ПИТАНЬ ЕКОНОМІЧНОГО І АГРОПРОМИСЛОВОГО РОЗВИТКУ, КОМУНАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ ТА ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН |
|
Начальник відділу |
Новікова Світлана Олексіївна |
Головний спеціаліст | Левченко Володимир Вікторович |
Головний спеціаліст | Трипольський Євгеній Олександрович |
Головний спеціаліст | Бєлов Віталій Іванович |
Головний спеціаліст |
вакантна посада |
Спеціаліст І категорії |
вакантна посада |
ЗАГАЛЬНИЙ ВІДДІЛ |
|
Начальник відділу |
Білоус Світлана Володимирівна |
Головний спеціаліст | Палубінський Андрій Юрійович |
Спеціаіліст І категорії |
вакантна посада |
Спеціаліст |
вакантна посада |
Головний спеціаліст - юрисконсульт |
Клюшник Вікторія Валентинівна |
Інспектор з обліку та бронювання військовозобов’язаних |
Бабак Наталія Іванівна |
Водій | Діброва Віктор Миколайович |
Водій |
Мєліхов Ілля Павлович |
Прибиральник службових приміщень | Брянська Світлана Олександрівна |
Прибиральник службових приміщень |
Семенець Любов Іванівна |
Прибиральник службових приміщень |
Іванова Наталія Василівна |
Прибиральник службових приміщень |
Пакета Ольга Ваилівна |
Прибиральник службових приміщень |
Ярова Валентина Володимирівна |
Прибиральник службових приміщень |
Моісеєва Світлана Іванівна |
Технік - електрик |
Ковалевський Євген Євгенович |
Оператор котельні |
Петик Сергій Миколайович |
Оператор котельні |
Редькович Володимир Семенович |
СЕКТОР З ПИТАНЬ КАДРОВОЇ РОБОТИ | |
Завідувач сектору | Баркова Лариса Миколаївна |