ЗВІТ СТАНОМ НА 01.07.2016

РЕЗУЛЬТАТИ РОБОТИ

ПРЕОБРАЖЕНСЬКОЇ ОБ`ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

(станом на 01.07.2016)

1. Створено комунальний заклад «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Преображенської сільської ради. У 2016 році заплановано кошти на придбання санітарних автомобілів в сумі 833 333 тис. грн.

1. Комунальним закладом «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Преображенської сільської ради отримано ліцензію для провадження медичної практики.

1. Рішенням сесії створено Преображенський освітній округ, визначено опорним закладом  комунальний заклад «Навчально-виховний комплекс «ОСНОВА».

1. Організовано харчування дітей в школах громади. Учні 1-11 класів щоденно безкоштовно отримують булочку та чай.

1. Створено відділ інфраструктури, містобудування, архітектури та інвестицій Преображенської сільської ради. Розроблено  та подано на погодження 14 проектних заявок на об’єкти інфраструктури, які будуть реалізовані у 2016 році за рахунок субвенцій з державного бюджету на суму 8 326, 700 тис. грн. 3 проекти вже погоджені на затверджені на сесії Преображенської сільської ради, на загальну суму 905 тис. грн.

Преображенською сільською радою розроблено проекту заявку на придбання шкільного автобусу марки «ЕТАЛОН» для підвозу дітей, за рахунок державної субвенції, на суму 1 510 500, 000 грн. Проектну заявку вже розглянуто та погоджено Управлінням містобудування та архітектури Запорізької облдержадміністрації, Мінрегіоном.

1. На території громади здійснюється реалізація проекту з ЄС/ПРООН «Інноваційні енергоефективні заходи з вуличного освітлення. Капітальний ремонт системи освітлення вулиць по с. Микільське з використанням ВДЕ («енергії сонця»).

1. Поповнено матеріальну базу Преображенської НВК, Омельницької ЗОШ, Вільнянської ЗОШ, а саме: придбано м’ячі, інвентар для харчоблоку, електрогенератор.

1. Здійснено промивку системи опалення Преображенської НВК, вартість робіт склала 100 тис. грн.

1. Проведено ремонт свердловини за рахунок коштів спонсора на суму 52 тис. грн.

1. Для покращення роботи закладів освіти введено посади: кухара – в Омельницькій ЗОШ, завгоспа – у Вільнянському дитсадочку, вихователя – у Микільському дитсадочку.

1. Придбано 25 путівок в комунальний заклад «ДОЗ «Волна» для оздоровлення дітей пільгових категорій.

1.  На даний час здійснюється фінансування для закупівлі підручників 4-7 класів за рахунок бюджету об’єднаної територіальної громади.

1.  Проводиться робота з благоустрою території громади з використанням працівників, залучених до громадських робіт.

1.  Рішенням сесії громади створено комунальний заклад «ВІДРОДЖЕННЯ»  для надання населенню побутових та комунальних послуг. Заплановано придбання комунальної спецтехніки – екскаватор з навантажувачем Борекс-2206 на базі трактора МТЗ-82.1.

1.  Рішенням сесії Преображенської сільської ради від 25.05.2016 № 10 вирішено провести інвентаризацію усіх земель громади сільськогосподарського призначення. Для уточнення розмірів земельних ділянок придбано GPS-приймач на суму 90 тис. грн.

1.  Проведено перші місцеві вибори старост та обрано 4 старости громади.

1.  Преображенською сільською радою сьомого скликання було проведено 11 пленарних засідань сесії.