Новини громади

УРОЧИСТА ЦЕРЕМОНІЯ ПІДНЯТТЯ ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРА УКРАЇНИ ТА ПРАПОРА ЄВРОПЕЙСЬКОГО СОЮЗУ

Дата створення: 16:04 15.05.2017

11 травня 2017 року  о 12.00. на території Преображенської сільської ради відбулася урочиста церемонія підняття Державного прапора України та прапора Європейського Союзу з нагоди підписання угоди про безвізовий режим між Україною та ЄС.

ОГОЛОШЕННЯ! РЕМОНТ ДОРІГ!

Дата створення: 11:50 12.05.2017

На території Преображенської ОТГ пройшла благодійна акція "Великодній кошик для воїнів АТО"

Дата створення: 15:24 17.04.2017

У переддень  світлого свята Христового Воскресіння   кожна родина  готується до його відзначення. У ці дні  всі члени сім’ї збираються разом, та, нажаль, є сини, які не приїдуть до батьків, чоловіки та батьки, які не будуть поруч з дружиною та дитиною. Це хлопці,  які стоять на сторожі нашого спокою — на передовій.

У Запоріжжі відбулась конференція «Трансформація-2017. Що реформа децентралізації дасть людям»

Дата створення: 14:45 16.03.2017

У Запорізькому медіа-центрі відбулася прес-конференція на тему: “Трансформація – 2017. Що змінять секторальні реформи в житті запорізьких громад.” Участь у заході взяли: Маргарита Трипольська, консультант регіонального відділення Асоціації міст України, Дмитро Майстро, голова постійної комісії з місцевого самоврядування.

Преображенська сільська рада оприлюднила проект правил благоустрою, забезпечення чистоти, порядку і дотримання тиші на території сільради

Дата створення: 16:57 15.03.2017

На виконання вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб громади, Преображенська сільська рада оприлюднила проект Правил благоустрою, забезпечення чистоти, порядку і дотримання тиші на території Преображенської сільської ради.