Відбулося чергове засідання виконавчого комітету Преображенської сільської ради

Дата: 03.08.2018 10:18

02 серпня 2018 року відбулося чергове засідання виконкому Преображенської сільської ради на якому депутати розглянули десять питань та прийняли відповідні рішення.

З метою належного матеріально – побутового забезпечення, підвищення рівня соціального захисту учасників антитерористичної операції на Сході України, які постійно проживають на території Преображенської об’єднаної громади та перебувають на квартирному обліку, що потребують поліпшення житлових умов, на засіданні виконкому розглянуто проект Програми              «Забезпечення житлом учасників антитерористичної операції, що потребують поліпшення житлових умов на 2018 – 2020 роки» та надано на затвердження сесії сільської ради.

Члени виконкому розглянули та затвердити висновки ради опіки та піклування щодо направлення малолітньої дитини на лікування до психіатричної лікарні, повернення малолітніх дітей в родину матері тощо.

Розглянувши  інформацію старост громади щодо неналежного стану доріг вулиць в населених пунктах та з метою  забезпечення безпеки підвезення дітей громади до дитячих та навчальних закладів, прийнято рішення щодо здійснення поточного ремонту доріг. Зобов’язано  старост здійснювати контроль за виконанням ремонтних робіт.

Також старости надали інформацію щодо стану сплати коштів за оренду землі.