До уваги юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців!

Дата: 16.05.2018 13:50

Прийом громадян здійснюється за адресою:

Запорізька обл., м. Оріхів, вул. Покровська, 66 приміщення  21

(приміщення страхової компанії "Арсенал")

Понеділок - четвер         з 09-00 год. до 16-00 год.

П'ятниця                       з 09-00 год. до 15-00 год.

Перерва  на обід                           з 12-00 год. до 12-45 год.

Вихідні дні  -     субота, неділя

З 1 січня 2018 року змінено розмір адміністративного збору за державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань.

Відповідно до частини 5 статті 36 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань» (далі – Закон)  адміністративний збір та плата за надання відомостей з Єдиного державного реєстру справляються у відповідному розмірі прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленому законом на 1 січня календарного року, в якому подаються відповідні документи для проведення реєстраційної дії або запит про надання відомостей з Єдиного державного реєстру, та округлюються до найближчих 10 гривень.

Враховуючи вищевикладене, розміри адміністративного збору за проведення державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, внесення змін до записів Єдиного державного реєстру та надання інформації з Єдиного державного реєстру з   1 січня 2018 року становлять:

Види адміністративного збору

Розміри

адміністративного збору

1.

за державну реєстрацію змін до відомостей про юридичну особу (крім громадських об’єднань та благодійних організацій), що містяться в Єдиному державному реєстрі, крім внесення змін до інформації про здійснення зв’язку з юридичною особою

0,3 прожиткового мінімуму для працездатних осіб

(530 грн.)

2

за державну реєстрацію змін відомостей про прізвище, ім’я, по батькові або місцезнаходження фізичної особи - підприємця

0,1 прожиткового мінімуму для працездатних осіб

(180 грн.)

3

за державну реєстрацію на підставі документів, поданих в електронній формі

75 відсотків адміністративного збору, встановленого статтею 36 Закону

4

за виправлення технічної помилки, допущеної з вини заявника

30 відсотків адміністративного збору, встановленого статтею 36 Закону

5

за надання відомостей з Єдиного державного реєстру справляється плата в такому розмірі:

5.1

за надання витягу в паперовій формі

0,05 прожиткового мінімуму для працездатних осіб (90 грн.)

5.2

за надання документа в паперовій формі, що міститься в реєстраційній справі

0,07 прожиткового мінімуму для працездатних осіб (120 грн.)

5.3

за надання витягу в електронній формі та документа в електронній формі, що міститься в реєстраційні справі

75 відсотків плати, встановленої частиною 4 статті 36 Закону

за надання відповідного  документа в паперовій формі

6

за державну реєстрацію у скорочені терміни:

6.1

за державну реєстрацію змін до відомостей про юридичну особу

–  протягом шести годин після надходження документів, поданих для державної реєстрації, крім вихідних та святкових днів;

- протягом двох годин після надходження документів, поданих для державної реєстрації, крім вихідних та святкових днів.

у подвійному розмірі адміністративного збору за відповідну реєстрацію (1060 грн.)

у п’ятикратному розмірі адміністративного збору за відповідну реєстрацію (2650 грн.)

6.2

за державну реєстрацію змін до відомостей про фізичну особу-підприємця

– протягом шести годин після надходження документів, поданих для державної реєстрації, крім вихідних та святкових днів;

– протягом двох годин після надходження документів, поданих для державної реєстрації, крім вихідних та святкових днів.

у подвійному розмірі адміністративного збору за відповідну реєстрацію (350 грн.)

– у п’ятикратному розмірі адміністративного збору за відповідну реєстрацію (900 грн.)

Державні органи, у тому числі суди, органи Національної поліції, органи прокуратури, органи Служби безпеки України, а також органи місцевого самоврядування та їхні посадові особи звільняються від справляння адміністративного збору за державну реєстрацію та від плати за надання відомостей з Єдиного державного реєстру через портал електронних сервісів.

Адміністративні послуги у сфері державної реєстрації  юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців надаються в межах Запорізької області