"ВЕЛИКОДНИЙ КОШИК БІЙЦЯ"

Дата: 18.04.2018 15:42

Мешканці Преображенської об’єднаної територіальної громади прийняли активну участь в акції "Великодній кошик бійця"

Від  учнів, вихованців та працівників навчальних закладів Преображенської громади передано  учасникам АТО  прикрашені великодніми вітаннями великі пакунки солодощів, продуктів тощо, працівники  Преображенської сільської  ради підготували продукти харчування та  390 грн. на потреби бійців. Працівники  Микільського старостинського округу передали землякам 300 грн . Від підприємців громади Отришка Володимира, Сиротенка Віктора, Трипольського Павла, Свинаренка Руслана, Гуцуляка Валерія, Якубовської Марини та Лисенко Лесі, Хижняк Наталії не передову було передано продукти харчуванння, паски і 550 грн на подарунки бійцям.

Пишаємося земляками-патріотами, завдяки яким відправлено на передову подарунки  у 55, 93, 40, 53, 54 та інші бригади, які знаходяться у Луганській та Донецькій