ПОЧЕСНИЙ ОБОВ’ЯЗОК ГРОМАДЯНИНА УКРАЇНИ-ЗАХИЩАТИ БАТЬКІВЩИНУ

Дата: 11.04.2018 14:57

Служба в Армії – це школа мужності, хоробрості і стійкості, особливого гартування волі та характеру, які залишаються у людини на все життя.

Дана подія  -  завжди хвилююча і водночас урочиста мить: для призовників – знаменна початком служби у Збройних Силах України, а у батьків -  викликає почуття гордості і радості за своїх синів, за те, що виростили їх, і сьогодні Батьківщина довіряє їм найдорожче – берегти мир і спокій рідної землі.

10 квітня цього року в районному Будинку культури   відбулася урочиста церемонія проводів на строкову службу до війська двадцяти двох  юнаків із Оріхівського району.

З Преображенської об’єднаної територіальної громади до лав Збройних Сил України призвані:

Столбінський Павло

Сьомченко Сергій

Ковалевський Максим

Лантух Олександр

Зозуля Владислав

Соколов Віктор

Із  напутніми словами і найкращими побажаннями виступили перед новобранцями  перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Цибулько,  військовий комісар Оріхівського районного військового  комісаріату Юрій Сергієнко, голова міської ради Сергій Герасименко та інші почесні гості,  які побажали юнакам міцного здоров’я, успіхів, з честю виконати почесний обов’язок громадянина України, змужнілими і здоровими повернутися додому, де на них чекатимуть їхні батьки та рідні.

Благословили призовників на новий, відповідальний і дуже непростий етап їхнього життя  настоятель Свято-Покровського  храму м. Оріхів Отець Анатолій, який подарував  хлопцям ікони-обереги та настоятель храму Святої Троїці в с. Новоданилівці протоієрей Степан.

У ході церемонії новобранцям голови об’єднаних територіальних громад вручили подарунки.

Від імені батьків благословили юнаків на добру службу батьки призовника   Світлана та Володимир Хімічі .

На завершення виконавці  музичного гурту «Bamdbox» під керівництвом Олексія Сокола подарували  призовникам та всім присутнім чудові музичні привітання.