На території Преображенської ОТГ пройшла благодійна акція "Великодній кошик для воїнів АТО"

Дата: 17.04.2017 15:24

У переддень  світлого свята Христового Воскресіння   кожна родина  готується до його відзначення. У ці дні  всі члени сім’ї збираються разом, та, нажаль, є сини, які не приїдуть до батьків, чоловіки та батьки, які не будуть поруч з дружиною та дитиною. Це хлопці,  які стоять на сторожі нашого спокою — на передовій.

Щоб  свято Світлого Христового воскресіння відчули і бійці в зоні АТО,  на території Преображенської ОТГ пройшла благодійна акція "Великодній кошик для воїнів АТО".  Мешканці Преображенської  об’єднаної територіальної громади  долучилися до доброї справи.
Тож разом зібрали традиційні великодні кошики, де були паски, пиріжки, продукти харчування, зібрано   кошти у сумі 2470 грн.,  на які закуплено  шкарпетки, протизастудні препарати, засоби від комах, засоби особистої гігієни, цукор, кава, чай, лимони.

Висловлюємо подяку усім жителям нашої громади, які  долучилися до цієї важливої справи :   Дорошенко М. , Отришко І., Слюсар С.,    Отришко В.,  Бодюл В., Дроздова С.,  Лисенко І.,   Якубович М., Білогуб О.,  Іванець М.,  Сухарь О.,  Сухарь В., Сиротенко В.,  Трипольський П., Корекова О., Гуцуляк В. Окрім продуктів, військовим також відправили дитячі  малюнки та поробки, які підготували вихованці та учні Преображенського освітнього округу.

Велика подяка Гуцуляку Валерію, Сухарь Олександру та Барко Руслану за те, що вони ризикуючи своїм життям доставлять передачу від Преображенської громади нашим хлопцям-захисникам 23 батальйону та у Володарський госпіталь.

Нехай радісні Пасхальні дні покладуть благодатній початок нашої перемоги!!!

Бажаєм щастя й злагоди в родині
Та благодаті Божої з небес
І хай по всій лунає Україні:
- Христос воскрес!
- Воістину воскрес!