Благоустрій – це візитна картка кожного населеного пункту.

На виконання заходів з благоустрою населених пунктів Преображенської об’єднаної територіальної  громади  працівниками КП «Відродження» Преображенської сільської ради розпочаті роботи з кронування  аварійних дерев .

13 березня 2018 року  було здійснено кронування дерев (тополь, бересток) в селі  Преображенка біля приміщень медичного  , навчального закладів  та по вул. Преображенська  для забезпечення безпеки дорожнього руху та безпеки життєдіяльності мешканців громади.

Кронування дерев  та подріблення  гілок , після обпилювання, проводилося за допомогою придбаної техніки, а саме трактора МТЗ 82.1 та подрібнювача деревини  PALCHE – 160.

Відходи деревини будуть  використані для опалення приміщення  навчального закладу.

Планується продовження даних робіт.