19.01.2018 РОКУ ВІДБУЛОСЯ ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ СЕСІЇ

19 січня 2018 року відбулося  чергове засідання двадцять сьомої сесії Преображенської сільської ради сьомого скликання, на якому було розглянуто 19 питань.

Затверджено  вартість  харчування   у  загальноосвітніх   навчальних  закладах  Преображенського  освітнього  округу, структуру, штатну чисельність  та штатний розпис КЗ   Преображенський інформаційно-просвітницький центр культури і дозвілля» Преображенської сільської ради Оріхівського району  Запорізької області,   «Програму  національно - патріотичного виховання дітей та молоді  Преображенської  об’єднаної територіальної    громади  на 2018-2021 роки».

Внесено доповнення до Переліку майна комунальної власності Преображенської сільської ради.

Прийнято  13 рішень із земельних питань, згідно  заяв громадян Преображенської об’єднанної територіальної громади.