Преображенською об`єднаною територіальною громадою придбано авобус ЕТАЛОН А0810ш

Дата: 16.11.2016 11:14

Днями Преображенська об’єднана територіальна громада придбала спеціалізований автобус для перевезення школярів ЕТАЛОН А0810ш вартістю 1 510  тис. грн., який в той же день  був переданий до комунального закладу «Навчально – виховний комплекс «Основа» Преображенської сільської ради. І хоча новий автобус почне підвозити учнів тільки після його державної реєстрації, діти оглянули автобус та із задоволенням відмітили, що він розрахований на 29 місць, облаштований внутрішнім гучномовним пристроєм, доступним для користування як водієм, так і особами, які супроводжують школярів, сидіння під подушками сидінь обладнані багажниками для шкільних портфелів, а також ременями безпеки. Під час відкриття дверей автоматично вмикаються світильники, які освітлюють сходинки транспортного засобу. Автобус обладнаний звуковою і світловою сигналізацією при перевищенні швидкості 70 км/год. Учні закладу з нетерпінням чекають першого рейсу нового транспорту.