7 жовтня 2016 року відбувся турнір з міні-футболу серед дівчат імені агронома-садовода, Героя Соціалістичної Праці А.С. Єфименка

Дата: 07.11.2016 10:40

13 років тому в Омельницькій ЗОШ І-ІІІ ступенів, а нині це Омельницька філія імені академіка М.А. Доллежаля  КЗ «Навчально-виховний комплекс «ОСНОВА», за ініціативи вчителя фізичного виховання В.І. Орел, було започатковано турнір з міні-футболу серед дівчат імені агронома-садовода, Героя Соціалістичної Праці А.С. Єфименка. Добра спортивна традиція продовжується.

07 жовтня цього року на стадіоні Омельницької філії вишикувалися футбольні команди Малотокмачанської, Новотавричеської ЗОШ І-ІІІ ст., Оріхівського НВК № 2      ім. академіка В.А. Лазаряна, Інженерницької ЗОШ (Пологівський район) та футбольні команди КЗ «НВК «Основа». На відкриття спортивного заходу завітали Преображенський сільський голова В.А. Сідун, голова районної ради К.В. Дудніченко, завідувач сектором молоді, фізичної культури та спорту райдержадміністрації З.І. Свириденко, директори шкіл, команди яких змагалися за перемогу, а також ветерани спорту, а саме: Г.Г. Проценко, М.Я. Красно, Ю.А. Шкуро, О.Г. Онищенко,  які висадили горіхове дерево. Також гості разом розфарбували емблему турніру на кам`яній стіні.

Завідувач Омельницької філії імені академіка М.А. Доллежаля КЗ «НВК «ОСНОВА», Т.І. Орел привітала всіх на омельницькій землі. Гості заходу отримали символічні сувеніри – кулькові ручки з назвою школи, а спортивні кашкети вручили ветерану спорту Г.Г. Проценку та найактивнішому вболівальнику, який не пропустив жодного турніру – омельничанину М.П. Шульзі.

Під час змагання панувала дружня атмосфера. Кожна з команд наполегливо боролася за перемогу. За результатами змагань І місце здобула Інженерницька ЗОШ, ІІ - Омельницької філії імені академіка М.А. Доллежаля КЗ «НВК «ОСНОВА», ІІІ – Малотокмачанська ЗОШ, ІV – Новотавричеська ЗОШ, V – Оріхівський НВК № 2, VІ – КЗ «НВК «ОСНОВА» (с. Преображенка).

Традиційно переможці були нагороджені грамотами, медалями, кубками. Подібний захід є гарним прикладом виховання молодого покоління в дусі любові до рідного краю, прищеплення дітям основ здорового способу життя.