БАЯН ГРАЄ, СЕРЦЕ ЗВЕСЕЛЯЄ!

Дата: 29.09.2017 10:25

19 вересня 2017 року з нагоди 74-ої річниці визволення с. Преображенка від фашистських загарбників відбувся відкритий фестиваль баяністів, бубоністів, майстрів художнього свисту «Баян грає, серце звеселяє», де свою майстерність глядачам дарували баяністи, гармоністи з усіх громад Оріхівського району. З вітальним словом до учасників фестивалю та гостей свята звернувся сільський голова Сідун В.А., перший заступник голови районної державної адміністрації Цибулько О.Ю., голова районної ветеранської організації Ревуцький І.М., член виконкому Преображенської сільської ради     Хоменко В.І.

З нагоди свята Хоменко В.І. подарував учням КЗ «НВК «ОСНОВА» Преображенської сільської ради футбольні м’ячі.

Після завершення свята кожного учасника фестивалю було нагороджено подяками та грошовими нагородами.