Новини культури

7 жовтня 2017 року в Запоріжжі відбувся Покровський ярмарок, який відвідали делегація Преображенської громади на чолі із Володимиром Сідуном .

Щиро і гостинно вітали та пригощали запоріжців від Преображенської громади - господиня (Марина Якубовська) та господар (Владислав Ільянцев).

В концертної програмі свою майстерність на баяні дарував мешканцям та гостям ярмарку Юрій Білогуб з вокальним колективом «Калинонька», Дар’я та Анастасія Швець, Чиж Артем.

Були вручені подарунки керівникам Запоріжжя та гостям місця.

*******

13 жовтня 2017 року в КЗ «НВК «Основа» Преображенської сільської ради  спільно із відділом культурно-дозвіллєвої діяльності КЗ «Преображенський ІПЦКД» на базі с.Преображенка відбувся концерт, присвячений дню захисника України «Тепло долонь і серця- захисникам Вітчизни».

На святковому заході були присутні чоловіки- викладачі, воїни АТО , учні школи та жителі села.

Своїми виступами порадували глядачів учні закладу, сестри Дарія та Єлизавета Швець, Максімова Анастасія, вокальний колектив «Калина» та соліст Картуесов С.М.

З привітальним словом до гостей звернувся Ревуцький І.М.

З жовтня місяця поточного року у відділах з бібліотечної діяльності КЗ «Преображенський інформаційно-просвітницький центр культури і дозвілля» та приймальнях старостів сіл громади проводиться громадське обговорення зразка прапора громади.