Новини спорту

Дата: 01.11.2017 10:24

26 жовтня 2017 року на базі комунального закладу «Оріхівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 5» Оріхівської районної ради проведений ІІ етап Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей «Олімпійське лелеченя».

Ініціатором і засновником Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей «Олімпійське лелеченя»  –  «Olympic move UA» є Національний олімпійський комітет України.

Захід спрямований на реалізацію одного із важливих напрямів діяльності Міжнародного олімпійського комітету – заохотити дітей та молодь всього світу долучитись до спорту, сприйняти його філософії, жити за олімпійськими цінностями – дружби, досконалості та взаємоповаги, а також залучити їх до активних занять фізичною культурою та спортом і адаптувати до здорового способу життя.

Команда КЗ«НВК «Основа» Преображенської сільської ради прйняла участь у заході та виборола четвете місце серед шести команд шкіл Оріхівського району (Оріхівська гімназія №1 «Сузір’я», Орхівська ЗОШ І-ІІ ст. №3, Оріхівська ЗОШ І-ІІІ ст. №5, Малотокмачанська ЗОШ І-ІІІ ст., Нестерянська СР ЗОШ І-ІІІ ст. та КЗ «НВК «Основа»).

*******

6 жовтня 2017 року на території спортивного стадіону Омельницької філії імені академіка     М. А. Доллежаля КЗ « НВК « Основа» відбувся традиційний, уже ХIV турнір з міні-футболу серед дівчат. У ньому прийняло участь 8 футбольних команд: Омельницька філія, ВідрадненськаЗОШ, Запорізького району, Новотаврійська ЗОШ, Малотокмачанська ЗОШ, Преображенський НВК, Оріхівський НВК №2, Таврійська ЗОШ (Оріхівського району), Інженерненська ЗОШ Пологівського району.

Команда Омельницької філії зайняла V місце, Оріхівська НВК №2 - I місце, Малотокмачанська ЗОШ - II місце, Відрадненська ЗОШ - III місце.           Всі дівчата грали завзято і з великим натхненням. На майданчику у всіх присутніх був чудовий настрій. Тренери та вболівальники підтримували свої команди, дівчата ж у свою чергу намагалися зробити все аби досягти якнайкращих результатів. Кожна команда отримала заслужену нагороду, у всіх, хто там побував залишилось безліч чудових спогадів.