ОГОЛОШЕНО КОНКУРС НА ДИЗАЙН-ПРОЕКТ "АЛЕЯ ЗАКОХАНИХ"!

Дата: 16.09.2016 08:53

УВАГА! УВАГА! УВАГА!

Преображенська сільська рада оголошує конкурс  на дизайн-проект «АЛЕЯ ЗАКОХАНИХ»!

Як співав відомий виконавець, в житті немає сенсу без кохання. А ще краще – якщо воно взаємне! Але щоб досягнути справжнього щастя у стосунках, потрібно пройти певний шлях, що завершується повноцінною сім`єю.

Перед адмінбудинком Преображенської сільської ради розташований мальовничий майданчик, з алелею.

Після реконструкції цього майданчика, молодята, які приїжджатимуть до сільради зареєструвати свій шлюб, матимуть можливість у такий важливий день пройти по алеї закоханих, що символізуватиме їх справжні почуття та сімейні цінності, які будуть надбаватися молодою сім`єю.

Пропонуємо кожному з вас надати свої пропозиції щодо дизайну  майбутньої АЛЕЇ ЗАКОХАНИХ. Бажано, щоб проект містив рису символічності, уособлював основні цінності сімейного життя.

Якщо Ви ініціативна людина, яка має творчу вдачу та яскраву фантазію, наповнену інноваційними та креативними ідеями, то цей конкурс саме для Вас!

Переможцю конкурсу – грошова премія в розмірі 1000 грн.

Строк подання пропозицій – до 15 грудня 2016 року.

За деталями та з проектами  звертатися до начальника загального відділу Хомиці Світлани Олександрівни, 0955166938